KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13056261
nr 1305 6261
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Paradis II", 1989. Signerad, numrerad 68/90. Haskel 226. Oramat löst blad, bladets mått: 87x68 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:07:08
3/2 17:52:01
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander